AREND Lastik ve Kauçuk Ürünleri şirketlerine Yönetim, Proje ve Teknik Danışmanlık Hizmetleri sağlar.

Bu temel yetkinlik Lastik Sanayi, Ar-Ge ve Üretim alanlarındaki geniş bilgi ve deneyimlerinden doğmuştur. Kaynağı önde gelen Lastik Şirketlerinde uzun profesyonel geçmiş ve danışmanlık çalışmaları yanı sıra ve Uluslararası Kurumlarda, Standart Kuruluşları ve Kural Kouyucu Örgütlerde verilen hizmetlere dayanmaktadır.

AREND mevcut teknolojilerini, ürünlerini ve süreçlerini, pazarlama ve yönetim sistemlerini geliştirmeyi isteyen bağımsız lastik şirketlerine pratik ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

AREND sunduğu birçok hizmeti yönetsel ve teknik becerilerini aktarabilen seçkin uzmanlarla oluşturduğu ekipler sayesinde ve ayrıca tedarikçiler, yükleniciler ve diğer ortak kuruluşlarla yaptığı işbirliği sonucunda ortaya koyar. Bu hizmetler ürün tasarımı ve malzeme geliştirme, ekipman ve makine temini yanı sıra Bilgi Sistemleri paketleri ve lastik sanayine özel yazılımları içerir. Danışmanlık destekleri ayrıca, yeni lastik fabrikası projelerini, tesis tasarımını, mühendislik ve inşaat, montaj ve işletmeye alma gözetimini de kapsar.

AREND’in hizmet verdiği  lastik endüstrisi ve ilgili şirketler arasında Petlas, Özerband Konveyör, Siyaş Supap, Anlaş Lastik – Türkiye, Barez Tire Group, Kian Shir Lastic, Kian Cord, Sirjan Çelik Tel, Sirjan Kaplama – İran, Ural Tire Factory Rusya, Amerityre Company ABD, Ghabbour Auto Mısır ve Rubber King Hindistan yer almaktadır.

TOP